pamiątka chrztu świętego w ozdobnym pudełku

pamiątka chrztu świętego w ozdobnym pudełku nr katalogowy: CH-001
 • Kartka z okazji chrztu świętego , wykonana w 100% ręcznie z materiałów najwyższej jakości, z wykorzystaniem dekoracji przestrzennych, przeznaczona dla klientów, którzy chcą obdarować bliską osobę wyjątkowym i prawdziwie pięknym upominkiem.

   

  Wymiar: 15 x 15 cm.

   

  W komplecie ozdobne pudełko, które zabezpiecza kartkę i dopełnia wygląd. Nie jest potrzbne dodatkowe opakowanie, aby kartka pięknie się prezentowała.

   

  Możliwe jest umieszczenie w środku kartki indywidualnych życzeń z podpisem od kogo są, datą i imieniem dziecka.

   

  Na froncie kartki możliwe jest umieszczenie zamiast obrazka aniołka zdjęcia chrzczonego dziecka. Otrzymują w ten sposób Państwo gotowy produkt, wykonany wg Państwa indywidualnych wskazówek. Obdarowana osoba poczuje się przez to wyróżniona i zapewne wzruszona, że postaraliście się Państwo o upominek skierowany tylko i wyłącznie do niej.

   

   Na Państwa życzenie kolorystyka kartki może zostać zmieniona.

   

  Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo droga mailową przykładowe teksty życzeń oraz dalsze wskazówki. Jeżeli wybiorą Państwo wersję ze zdjęciem dziecka, zdjęcie to należy przesłać mailem, wraz z pozostałymi informacjami, w odpowiedzi na ww. maila z tekstami życzeń. Zdjęcie powinno być, w miarę możliwości, jak największej rozdzielczości, nie zmienione i nie obrobione. Obróbka zdjęcia zostanie wykonana przez nas gratis, bez dodatkowych kosztów. Zdjęcie umieszczone na kartce może być kolorowe, w sepii lub czarno – białe.

   

  Wybierając ten produkt wspierają Państwo polski rodzimy rynek i pomagają w rozwoju polskiego rękodzieła.

   

  UWAGA: w zależności od dostępności materiałów zamówiony produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciach

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

25,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 8 szt.

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty