Regulamin

REGULAMIN

Pracowni kartek okolicznościowych, zaproszeń, art. dekoracyjnych

Jolanta Wajda

I. Informacje ogólne

 1. Niniejszy Regulamin określa zakres i warunki świadczenia usług przez Pracownię kartek okolicznościowych, zaproszeń, art. dekoracyjnychJolanta Wajda, mającą swą siedzibę przy ul. Kościuszki 38/7 w Pszowie.

  Dane informacyjne i kontaktowe:

  Pracownia krtek okolicznościowych, zaproszeń, art. dekoracyjnych

  Jolanta Wajda

  ul. T.Kościuszki 38/7

  44-370 Pszów

  NIP 647-125-33-01

  nr telefonu: 888-337-928

  e'mail: jolanta.wajda@gmail.com

  Firma została zarejestrowana w CEiDG w Urzędzie Miasta Pszowa

  Dane wpisu w CEiDG widoczne są pod adresem:

  https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=b630b260-b121-4843-ac89-e4c7c01b71f5


 2. Warunkiem korzystania ze sklepu www.pracownia-jolantawajda.tradoro.pl jest akceptacja niniejszego regulaminu i zasad w nim zawartych przez Klienta.

II. Zasady zamawiania

 1. Aby dokonać zakupów w www.pracownia-jolantawajda.tradoro.pl należy zalogować się, tworząc swoje indywidualne konto, lub dokonać zakupów jako gość, bez konieczności zakładania konta.

  Zamówienie może zostać złożone także drogą mailową: jolanta.wajda@gmail.com lub telefonicznie pod nr telefonu 888-337-928.

 2. Ceny produktów są cenami brutto, które są zwolnione z  podatku VAT. Cena produktu nie uwzględnia kosztów dostawy zamówienia.

 3. Pracownia kartek okolicznościowych, zaproszeń, art. dekoracyjnychJolanta Wajda wystawia rachunek. Aby otrzymać rachunek należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane niezbędne do wypisania tego dokumentu.

 4. Zasady zamawiania zaproszeń:

  4.1. Po dokonaniu zakupu Kupujący otrzymuje drogą mailową formularz zamówienia oraz wybór wierszyków i tekstów.

  4.2. Po przesłaniu wszystkich niezbędnych danych Pracownia przygotowuje wzór zaproszenia i przesyła (w formie elektronicznej lub zdjęcia) do akceptacji.

  4.3. Realizacja zamówienia następuje po ostatecznej akceptacji wzoru przez Kupującego.

  4.4. Przy zakupie zaproszeń obowiązuje płatność z góry, która może być dokonana najpóźniej po ostatecznej akceptacji wzoru. Realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu należnej kwoty na koncie Pracowni.

  4.5. Czas realizacji zaproszeń zależny jest od zakupionej ilości i wynosi maksymalnie 10 dni roboczych.

 5. Wszystkie przedstawione w sklepie Pracowni produkty (poza zaproszeniami) mogą być zakupione jako gotowy produkt, lub zamówione indywidualnie. Przy każdym zamówieniu indywidualnym Kupujący ma możliwość zmiany kolorystyki, użytych materiałów, tekstów, opisów itp. Zamówienia indywidualne realizowane w miarę możliwości dostępu do potrzebnych materiałów.

III. Wysyłka towaru i formy płatności

 1. Zakupione towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Adresem dostawy jest adres wskazany przez Klienta podczas procedury rejestracji lub inny adres ustalony przed wysyłką.

 2. Wysyłki poza granice kraju muszą być każdorazowo konsultowane, najlepiej przed dokonaniem zakupu. Do zamówień zagranicznych będzie naliczana inna opłata za przesyłkę w zależności od miejsca dostarczenia przesyłki (paczka zagraniczna). Nie wysyłamy poza granicę Polski przesyłek za pobraniem.

 3. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 200 zł, a płatność jest realizowana przelewem.

 4. Kupujący ma możliwość wyboru formy płatności: przelewem na konto Pracowni; odbiór osobisty w Pracowni.

 5. W przypadku wybrania płatności przelewem zamówienie będzie realizowane po otrzymaniu potwierdzenia z banku o wpłacie środków na konto: Pracownia kartek okolicznościowych, zaproszeń, art. dekoracyjnych Jolanta Wajda, ul. T.Kościuszki 38/7 44-370 Pszów PKO BP 68 1020 2472 0000 6102 0507 6007

 6. Po otrzymaniu potwierdzenia firma wysyła zamówione produkty wraz z rachunkiem, lub przystępuje do realizacji przy zamówieniach indywidualnych.

 7. Na życzenie Kupującego i za zgodą Pracowni istnieje możliwość wyboru płatności za pobraniem. W przypadku wybrania formy gotówka przy odbiorze (pobranie) koszt przesyłki uzależniony jest ciężaru zamówionych produktów i ustalany indywidualnie w momencie wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej. O wysokości kosztów przesyłki pobraniowej Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany drogą mailową.

 8. Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru.

 9. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

IV. Ochrona danych osobowych

 1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), która gwarantuje prawo wglądu do własnych danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

 2. Nasza firma nie wykorzystuje tych danych do żadnych innych celów. W żadnym wypadku nie sprzedajemy ich ani też nie udostępniamy osobom trzecim.

 3. Dane osobowe, które Państwo podają podczas zakupów są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia oraz informowania Państwa o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

V. Postanowienia końcowe.

 1. Wszystkie przedstwione w sklepie produkty są wykonywane ręcznie. Ich rzeczywisty wygląd może nieznacznie odbiegać od tego widocznego na zdjęciach w sklepie.
 2. Możliowść realizacji zamówionych produktów uzależnione jest od dostępności do niezbędnych materiałów.
 3. Sklep ponosi odpowiedzialność za ewentualne wady produktu.
 4. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie praw konsumentów z dnia 30 maja 2014 r. Zamawiąjącemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w twerminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru, składając stosowne oświadczenie na piśmie (zgodnie art.30 ustawy) i wysłaniu go pocztą lub pocztą elektroniczną, lub też przez złożenie oświadczenia w formularzu kontaktowym. Wzór formularza o odstąpieniu od umowy znajduje się pod niniejszym regulaminem. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
 5. Złożenie zamówienia w sklepie www.pracownia-jolantawajda.tradoro.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
 6. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustaw o ochronie praw konsumentów i ustawy o ochronie danych osobowych.

  ----------------------------------------------------------------------

   

  Wzór formularza odstąpienia od umowy

   

   (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

   

  –    Adresat [w tym miejscu przedsiębiorca powinien wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, numer faksu i adres e-mail]

   

  –    Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

   

  –    Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

   

  –    Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

   

  –    Adres konsumenta(-ów)

   

  –    Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

   

  –    Data

   

  (*) Niepotrzebne skreślić.


Koszyk jest pusty